DLACZEGO WARTO INWESTOWAĆ W HELU?

Hel to jedna z najpopularniejszych miejscowości turystycznych na polskim wybrzeżu, a odwiedzający miasto zawsze potrzebują noclegu. Kupując apartament w celach inwestycyjnych, masz pewność dużego zainteresowania najmem i to nie tylko w sezonie.

Okazje takie jak: urlopy, majówki, długie weekendy, ferie, czy święta – przyciągają do Helu wiele osób. Inwestując w CASA BAIA gwarantujesz sobie pewny zarobek przez cały rok.

DLACZEGO WARTO INWESTOWAĆ W NIERUCHOMOŚCI CASA BAIA?

Inwestycja w nieruchomości jest dużo korzystniejsza i bezpieczniejsza, niż dostępne alternatywy. Zyskasz więcej, niż korzystając z lokaty, a nawet funduszu inwestycyjnego. O Twoją wygodę jako właściciela apartamentu zadba profesjonalny operator wynajmu, firma BlueApart. Zamiast samemu zajmować się lokalem, pozostaw te obowiązki w rękach doświadczonych ekspertów. Przejrzyste, niezmienne warunki – podział zysku 28%/72%.

Kolejną zaletą jest technologia modułowa, w której powstają apartamenty. Co więcej, z nami masz możliwość odliczenia podatku VAT i innych kosztów od zakupu.

Zyskaj z casa baia

logo 69 apartamentów
OD 27 DO 96 m2
logo DOSKONAŁA
LOKALIZACJA
250 m do plaży
logo Wykończenie
pod klucz
logo Wzrost wartości
NIERUCHOMOŚCI
logo PEWNA INWESTYCJA
DOŚWIADCZONY
DEWELOPER
logo Pełna własność
AKT NOTARIALNY
logo rabat
Przy zakupie
Hurtowym
logo Obsługa najmu
z podziałem
zysku 28%/72%

Przypływ zalet

Każdy z apartamentów CASA BAIA opcjonalnie zostanie wykończony pod klucz przez specjalistów z firmy wnętrzarskiej GALERIE VENIS. Możesz zdecydować się na jeden z dedykowanych pakietów wykończeniowych w trzech stylach: boho, scandi lub marine. Unikalny design i perfekcyjne wykonanie przyciągną do Twojego apartamentu wielu turystów.

Skorzystanie z usług profesjonalnego operatora najmu zapewni Ci wygodę i spokój. CASA BAIA to apartamenty bezobsługowe, którymi nie musisz się przejmować – kupujesz i zarabiasz

Wynajem apartamentów przez operatora nie odbiera Ci możliwości własnego wypoczynku. To Twoja własność, więc możesz z niej dowolnie korzystać – bez ograniczeń. Tylko Ty ustalasz, jak długi pobyt właścicielski chcesz spędzić. Tutaj znajdziesz swoją oazę spokoju!

Napisz do nas!