APARTAMENT W SERCU HELU

Miasto tętni życiem przez cały rok, nawet poza sezonem. Nieważne czy lubisz jazdę rowerem i piesze wędrówki, czy łapanie promieni słonecznych relaksując się na leżaku – tutaj znajdziesz to czego potrzebujesz, by poczuć się wolnym. 

Piaszczysta plaża od strony zatoki, zaledwie 250 metrów od CASA BAIA oferuje niezapomniane doznania wszystkim miłośnikom spacerów po piasku, podziwiania zachodów słońca i wodnych kąpieli. W pobliżu znajduje się również druga plaża, od strony otwartego morza, która w prestiżowym, cenionym przez turystów z całego świata, rankingu European Best Destinations, została wybrana jedną z dziesięciu najpiękniejszych plaż w Europie. Sędziowie uznali, że Hel to doskonała propozycja dla turystów szukających odpoczynku, ale też tych, którzy wolą spędzać wakacje w bardziej aktywny sposób.

Fokarium, latarnia morska, park krajobrazowy, muzea, szlaki rowerowe i piesze, zabytkowe zabudowania z czasów II wojny światowej – to tylko niektóre z atrakcji Helu. A to wszystko to dopiero początek morskich przygód.

SPORTY WODNE NA HELU

Jeśli uwielbiasz sporty wodne, pokochasz także Półwysep Helski. Możesz tu uprawiać takie dyscypliny jak windsurfing, kitesurfing czy wakeboarding. Liczne wypożyczalnie sprzętu, a także szkoły oferujące kursy o różnym poziomie zaawansowania, pomogą zacząć amatorom. Niezależnie czy jesteś zawodowcem, czy dopiero zaczynasz swoją wodną przygodę, docenisz doskonałe warunki dla surferów.

Siła wiatru, głębokość akwenu, kształt linii brzegowej – te cechy sprawiają, że Hel bije rekordy popularności wśród najznamienitszych surferów z całej Europy. Jeśli chcesz dołączyć do tego elitarnego grona, CASA BAIA pozwoli Ci rozwinąć skrzydła.

Okoliczne atrakcje

Fokarium

Idealne miejsce dla rodzin i wszystkich miłośników morskich zwierząt.
Atrakcja Helu znana w całej Polsce.

Latarnia morska

Udostępniony do zwiedzania, doskonały
punkt widokowy, z którego podziwiać można Półwysep Helski z wysokości.

CENTRUM SPORTÓW WODNYCH

Doskonałe warunki naturalne do uprawiania sportów wodnych zarówno dla amatorów
jak i zawodowców.

Cypel helski

Szerokie piaszczyste plaże od strony
zatoki i otwartego morza. Gratka dla fanów słonecznych kąpieli.

Park krajobrazowy

Ponad 11 tys. hektarów pięknej natury – lasów, wydm, klifów zamieszkanych przez wspaniałe okazy dzikich zwierząt.

Bulwar nadmorski

Idealne miejsce do spacerowania oraz podziwiania morza, przy którym znajdują się liczne smażalnie ryb i restauracje.

Korty Tenisowe

Tuż obok apartamentów. Miłośnicy
sportowej rywalizacji będą nimi zachwyceni.

Ścieżki rowerowe

Zróżnicowana długość i poziom trudności. Pozwalają szybko dostać się do innych atrakcji.

Napisz do nas!